Geografijos pamoka VSAT prie LR VRM Užsieniečių registracijos centre Pabradėje

Jau antrus metus Joniškio mokyklos – daugiafunkcio centro 9 klasės mokiniai dalyvauja netradicinėje geografijos pamokoje, Pabradės užsieniečių registracijos centre.

Štabo apsaugos skyriaus viršininkas Stanislovas Galeckis supažindino  su centro uždaviniais, darbo rezultatais , taip pat pateikė statistinių duomenų apie apgyvendintus ir išlaikomus užsieniečius.

Mokiniai domėjosi kiek užsieniečių gali gyventi Lietuvos Respublikoje, iš kokių valstybių atvyksta piliečiai , kokios problemos kyla dėl jų apgyvendinimo centre, kaip nustatoma asmens tapatybė.

Vėliau mokiniai apžiūrėjo užsieniečių registracijos centro teritoriją, valgyklą ir budėtojų kambarį, kuriame visą parą stebimi užsieniečiai – pabėgėliai bei ginklų kolekciją.