2 proc. parama

2019 1 KETV. 2% PARAMOS LĖŠOS

MIELI MOKYKLOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

dėkojame visiems,  skyrusiems paramą mokyklai.

Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo tipas: 2

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 191228541

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Atsisiusti_forma_pildymui.aspx ir atsispausdinkite ją.

1. Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo asmens kodą, telefoną, vardą, pavardę, adresą.
  2. Pažymėkite mokestinį laikotarpį (2015), pažymėkite 6S laukelį (mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą) ir nurodykite, kokį mokesčio dalies dydį (2 ar 1 procentą) skiriate mokyklai.
  3. Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę. 4. Užpildytą prašymą nuneškite į Molėtų Valstybinę mokesčių inspekciją, Vilniaus 44, Molėtai arba išsiųskite paštu adresu Neravų g. 8, LT- 66257 VMI

ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formos FR0512 prašymą internetu:

1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
  2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, versija 02. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.

Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 1 d.