Dienos archyvas: 2016 balandžio 1

JONIŠKIO MOKYKLOJE – DAUGIAFUNKCINIAME CENTRE PREVENCINĖS PAMOKOS

2016 m. kovo mėn. 31 d. Joniškio mokykloje – daugiafunkciniame centre vyko prevencinės pamokos 1 – 5 ir 6 – 10 klasių mokiniams, kurias vedė Utenos AVPK Molėtų r. PK VPS Prevencijos poskyrio pareigūnės. Prevencinių pamokų metu su mažiausiais moksleiviais diskutuota apie patyčias, kaip jas atpažinti, kaip elgtis, kad netaptų patyčių aukomis bei kur kreiptis pagalbos susidurūs su patyčiomis. Moksleiviai pamokos metu buvo labai aktyvūs, uždavė policijos pareigūnėms įvairių gyvenimiškų klausimų. Taip pat vaikams priminta Kelių eismo taisyklių reikalavimai pėsčtiesiems ir dviratininkams, kad vaikai būtų saugūs eismo dalyviai. Su vyresnių klasių moksleiviais diskutuota labai aktualiais ir opiais klausimais, susijusiais su alkoholio, rūkymo, narkotikų vartojimo nepilnamečių tarpe. Moksleiviams susitikimų metu demostruota video medžiagą apie alkoholio, rūkymo, narkotinių medžiagų vartojimo pavojus, žalą jaunam žmogui, priklausomybę nuo žalingų įpročių. Taip pat išaiškinta administracinė ir baudžiamoji atsakomybė, kuri taikoma nepilnamečiams už teisės pažeidimus susijusius su alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių vartojimu bei turėjimu, narkotinių medžiagų įsigijimu, laikymu, vartojimu, pardavimu.   Linkime moksleiviams būti saugiems, sveikiems ir nepriklausomiems nuo žalingų įpročių, kurie žaloja jauną žmogų.