„Knygų Kalėdų“ renginiai Joniškio mokyklos-daugiafunkciame centre

Jau penktą kartą „Knygų Kalėdų“ akcija keliauja per Lietuvą. „Knygų Kalėdos šiemet pakvietė ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus. Šių metų tema „Knygų Kalėdų“ savanoriai. Joniškio bibliotekoje „Knygų Kalėdų“ renginiai prasidėjo reklaminės medžiagos dalinimu ir akcijos pristatymu. Gruodžio 3 d. bibliotekos skaitykloje prasidėjo Kalėdiniai skaitymai vaikams iš „Stebuklingo lagamino“. Buvo skaitomi gražiausi Biblijos pasakojimai „Mergelė, vardu Marija“, „Jo vardas Jonas“, „Tvarte gimęs karalius“. Skaitė savanorės Laura Žvarėlaitė ir Ugnė Masalytė.

Gruodžio 10 d. bibliotekoje svečiavosi aktorius, menininkas Rimvydas Kalvelis. Popietė prasidėjo Kalėdiniais skaitiniais, tyliai grojant muzikai ir plevenant žvakių liepsnelėms. Visi labai nuoširdžiai klausėsi aktoriaus skaitomos poezijos, klausėsi gitaros stygų skambesio, kuria grojo kultūros darbuotojas Gediminas Ožalinskas.

Virginija Kalinauskienė