Dienos archyvas: 2015 gruodžio 27

Kalėdinė pasaka: „Vilkas valdo!“

Kada gi sekti pasakas, jei ne per Kalėdas! Nors šių metų Kalėdos praėjo be sniego, šventinė nuotaika nei kiek nenukentėjo: į mokyklos sporto salę sugūžėjo visi miško žvėrys, mat dešimtokų sugalvota vaidinimų tema buvo pasaka.

Visam pasakų paradui vadovavo Lapė (mokytoja D. Kaselienė) ir Kiškis (mokytoja E. Žilinskaitė-Pukėnienė). Pagal scenarijų (mokytoja R. Andrukonienė) Kiškiui nebuvo lengva: beveik visose 1-10 klasių vaidinimuose pasirodė vilkas, o Kiškio santykiai su juo, kaip žinia, nekokie…   Nelabai piktas atrodė tik priešmokyklinukų (pasiruošti padėjo mokytoja S. Turauskienė) vilkas pasakoje „Vilkas ir ožiukai“, o dešimtokų plėšrūnas iš „Trijų paršiukų“ vargšą renginio vedėją vaikėsi tiesiog scenoje! Kiškio ausys tirtėjo vien nuo pasakų pavadinimų: „Kaip kiškis vilko namus saugojo“ (dramos būrelio pasirodymas, vadovė E. Žilinskaitė-Pukėnienė), „Vilkas ir septyni ožiukai“ (muzikinė 7-8 klasių pasaka)! Atsipūsti leido šeštokai, nes pasakoje „Ropė“ grėsmingai atrodė tik į pagalbą seneliams atvykę anūkėliai (rokeris ir „fifos“). Penktokų „Kiškis drąsuolis“ visai pakėlė ūpą, o devintokai suvaidino pasaką apie Kiškio kolegą – vargšą zuikelį ( „Obuolių maišas“).

Vaidinimus paįvairino mažųjų šokėjų „Kirmėlyčių šokis“ ir vyresniųjų merginų šokio pasirodymas, (vadovė D.Kalabuckienė), priešmokyklines grupės ir pirmokų dainelės.

Šventės pabaigoje sulaukę Kalėdų Senio dovanų, apgailestavome dėl vieno dalyko – prastos sporto salės akustikos.

R. Andrukonienė