Šeimų šventė „Šeima. Gera kartu!”

„Man šeima yra tai, į kur gera sugrįžti. Ir nesvarbu, ar tai tik mama, ar tai tik tėtis, o gal tik seneliai, svarbu, kad ten jautiesi mylimas ir laukiamas.“

Tradicinė gegužės mėnesio šventė vėl pakvietė mamytes, tėvelius, seneles ir senelius sueiti į būrį ir pasidžiaugti neįkainojama vertybe – šeima. Mokiniai su klasių vadovais kruopščiai ruošėsi šiam penktadieniui: pripiešė daug spalvotų piešinių,  parašė gausybę prasmingų žodžių apie šeimą ir surengė savo darbų parodėlę.

Koncertinę programą papuošė Inturkės moterų vokalinio ansamblio (vadovė Rima Deruvienė) dainos, priešmokyklinukų eilės ir mielos dainelės, nuoširdi 1-2 klasių mokinių daina, puikus skaitovo  Z. Imbraso debiutas, begalinį žavesį sukėlė mokytojos Dalios vaikų šokių būrelių programėlė ir  Joniškio seniūnijos kolektyvo „Pagyvenęs jaunimėlis“ uždegantis pasirodymas.

Šilumos, meilės, džiaugsmo kupinas renginys suvienijo skirtingų kartų Joniškio seniūnijos gyventojus.