Dienos archyvas: 2017 gegužės 11

Europos dienos minėjimas Joniškyje

Gegužės 3 d. Joniškio bibliotekoje prasidėjo renginiai  skirti Europos savaitei paminėti. Bibliotekos durys tapo stendu, kur buvo rašomi linkėjimai „ Europai ir sau“.

Gegužės 9 dieną buvo  minima Europos diena. Šiais metais ši šventė tikrai ypatinga: minimas Romos sutarties, kuria buvo įsteigta Europos ekonominė bendrija, 60 metų jubiliejus, Erasmus+ programos 30-metis bei Lietuvos narystės Šengeno erdvėje 10-metis. Ta proga bibliotekoje žaidėme orientacinį žaidimą „Pažinkime Europą, kurioje gyvename“. Žaidime dalyvavo mėlynųjų ir geltonųjų komandos. Kiekvienai komandai buvo paruošta po 10 klausimų, kurių atsakymus reikėjo rasti paslėptus knygų lentynose esančiose knygose. Mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie Europos sąjungą, pakartojo jau turimas žinias, įgijo naujų , turiningai ir linksmai praleido laiką. Po žaidimo pasodinome simbolinį Europos gėlių darželį, kuris simbolizuos  taiką ir vienybę Europoje, išgėrėme arbatos ir suvalgėme saldainių.

Už bendradarbiavimą ir pagalbą dėkoju mokyklos DC administracijai ir geografijos mokytojai V.Ilgevičienei.

Bibliotekininkė Virginija Kalinauskienė