Dienos archyvas: 2017 vasario 7

Saugaus interneto diena

Vaikai augdami kaskart susiduria su naujais išbandymais tiek realiame, tiek ir internetiniame pasaulyje, todėl suaugusiųjų pareiga – išmokyti  mažuosius, jog internete visais ir viskuo pasitikėti besąlygiškai negalima.

Todėl vasario 7 d. Joniškio mokyklos–daugiafunkcio centro priešmokyklinės  grupės  ir 1-4 klasių mokiniai  žiūrėjo filmukus „Kad kompiuteris netaptų priešu arba kaip saugiai elgtis internete“ ir

„Saugus internetas“. Filmų herojai priminė, kaip apsisaugoti nuo internete tykančių pavojų ir atsakingai bendrauti viešoje erdvėje.

Visi mokinukai pasižadėjo šių taisyklių laikytis ir kruopščiai saugoti savo duomenis, o susidūrus su  žalingu turiniu ar nemalonumais  kreiptis į suaugusius.

Daiva Kaselienė