Dienos archyvas: 2017 sausio 26

Piešinių konkurso „Piešiu Jeruzalę“ renginys

Sausio 25 dieną Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko piešinių konkurso „Piešiu Jeruzalę“ renginys, kuriame dalyvavo Izraelio valstybės ambasados Lietuvoje darbuotojai. Konkurse dalyvavo 3 mūsų mokyklos mokiniai. Liveta Malinauskaitė(8 kl.), Ugnė Maselytė (8 kl.) ir Viltė Zarembaitė (10 kl.) Ugnė Maselytė (8 kl.) tapo konkurso laureate, buvo apdovanota III laipsnio  diplomu ir vertinga dovana.

Nelikom abejingi…

Kai už lango taip žvarbu ir šalta (buvo), 3-4 klasių mokiniai, pasikvietę į pagalbą savo mažuosius draugus priešmokyklinukus, bėgo lesinti paukštelių.

Mokiniams pagailo mažų giesmininkų ir, pasitarę bei į pagalbą pakvietę tėvelius, pagamino lesyklą (ačiū Kornelijos tėčiui Regimantui Zavolokai), į kurią prikrovė visokių skanėstų paukšteliams.

Puiku, kad mažųjų širdelės neliko abejingos šąlantiems ir alkstantiems čiulbuonėliams.