Dienos archyvas: 2017 sausio 7

JONIŠKIEČIAI NUOTAIKINGAI UŽBAIGĖ KALĖDINĮ LAIKOTARPĮ

Šaltą penktadienio vakarą į Joniškio mokyklos – daugiafunkcio centro salę rinkosi joniškiečiai nuotaikingai atšvęsti Trijų Karalių bei viso kalėdinio laikotarpio švenčių. Renginio metu susirinkusius sveikino Joniškio seniūnijos seniūnas Rimantas Verbaitis, Joniškio mokyklos daugiafunkcio centro direktorė Janina Girulskienė, bendruomenės pirmininkė Nastė Zarembienė. Nors už lango spaudė nemenkas šaltukas, viduje atmosfera kaito. Šventės dalyviai ne tik stebėjo naują vietinių saviveiklininkų koncertinę programą, bet vedami kultūros darbuotojų ir patys dainavo, šoko, pokštavo. Dalyviai išsiskirstė pasikrovę teigiamų emocijų bei gerai nusiteikę, kad po linksmų švenčių vėl grįžtų į įprastą gyvenimo ritmą.