Advento popietė „Įžiebsiu žvakelę aš vaiko širdelėj“

Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Gruodžio 15 dieną, pasitinkant pačią gražiausią metų šventę  Kalėdas, vyko Advento popietė „Įžiebsiu žvakelę aš vaiko širdelėj“ ikimokyklinės, priešmokyklinės grupės vaikams. Tikybos mokytojas V. Jamantas vaikams papasakojo, kas tai yra Adventas, kokia jo prasmė. Grupės auklėtoja priminė vaikams tautos tradicijas, papročius. Degant advento žvakelėms vaikai žaidė adventinius žaidimus, šoko ratelius, suko galveles mindami mįsles, deklamavo eilėraščius, sekė pasakas be galo, palinkėjo vienas kitam ramaus švenčių laukimo. Popietė leido vaikams susimąstyti ir labiau pajusti Šv. Kalėdų dvasią. Ši netradicinė Advento popietė buvo integruota į dorinį ugdymą.

Ikimokyklinės grupės auklėtoja St. Turauskienė