Dienos archyvas: 2016 gruodžio 23

Specialioji kalėdinė TV

„Kalėdų eglutė“ – viena didžiausių mokyklinių švenčių, kuriai ruošiasi visos klasės, norėdamos ir pradžiuginti, ir nustebinti vaidinimo žiūrovus. Šiųmetinė tema – „TV laidos“ – leido pasirinkti pačias įvairiausias pasirodymų formas ir pademonstruoti išradingumą. Populiariausiais personažais tapo nykštukai – du vedė programą (mokytojos E.Žilinskaitė-Pukėnienė ir D.Kaselienė), patys mažiausi (ikimokyklinukai) – deklamavo eiles. Pradinukai šoko, dainavo  ir vaidino pasaką, 5-6 klasė „perskaitė“ žinias, 8 ir 9 klasės įsikūnijo į „Muzikinės kaukės“ dalyvius, dešimtokai parodė „Rytmečio šou“ ir suvaidino etnografinį spektaklį „Jonuko liga“.

Kaip taikliai pastebėjo keli žiūrovai, šiemet nei vienas mokinys neliko be vaidmens (mažos mokyklos privalumas!) ar be dovanos (jos nupirktos iš 2 procentų ir bendruomenės paramos), nei vienam nepritrūko dėmesio ir galimybės išreikšti save. Džiaugiamės artistiškais dešimtokais, ypač netikėtu Aurimo talentu, išraiškingais Aivaro, Rimvydo, Manto vaidmenimis ir visais visais, sukūrusiais fantastiškai gerą nuotaiką. Ačiū visiems už šventę – jūs nerealūs!

R. Andrukonienė