Dienos archyvas: 2018 kovo 18

Knygnešio dienai – akcija „Užkrėsk gerumu“

Žvarboką penktadienio popietę būrelis mokyklos mokinių surengė akciją „Užkrėsk gerumu“. Akcijos tikslas – aplankyti miestelio senjorus ir nunešti jiems daug vaikiško entuziazmo ir gerumo. Nedrąsiai vaikai beldėsi į namų duris, nedrąsiai teikė simbolinę beržo šakelę, bet buvo sutikti su tokiu svetingumu ir šiluma, kad ir ašara riedėjo ir išeiti buvo gaila. Mokiniai nešdami gerumą, patys jo gavo dvigubai: ir kvietimų dar aplankyti, ir apkabinimų ir saldainių. Akcija buvo vykdoma kartu su auksaranke Joniškio miestelio bibliotekininke Virginija. Jos darbeliai ir šį kartą nudžiugino originalumu ir kruopštumu. „Knygnešio dienos“ proga mokiniai aplankė knygnešio S. Šlamo kapą, uždegė žvakutes jo darbų atminimui.

Mokytoja E.Žilinskaitė-Pukėnienė, bibliotekininkė V.Kalinauskienė