Dienos archyvas: 2017 spalio 4

Pamokos gamtoje

Rugsėjo 26 d. rasai nukritus visa mokykla patraukėme į Arino ežero paplūdimį. Vyko netradicinės pamokos, kuriose mokiniai galėjo praktiškai taikyti turimas dalykų žinias. Fizika, matematika, biologija gamtoje pasirodė esančios labai naudingos. Anglų kalba, geografija bei informatika taip pat neprailgo. Atsiliepimai kuo puikiausi.

Mokytoja E.Žilinskaitė-Pukėnienė

Edukacinė išvyka į Vilnių

Saulėtą rugsėjo penktadienį  7 – 9 klasių mokiniai vyko  į edukacinę išvyką  į Vilnių.Pirmiausiai apsilankėme „Lituanistikos židinyje“, vieninteliame interaktyviame lietuvių kalbos muziejuje Lietuvoje. Gidė įdomiai pasakojo apie lietuvių kalbos aktualijas, savo žinias papildėme ir kalbotyros žiniomis. Sužinojome, kad kalba –  gyvas ir įdomus reiškinys, kuriuo galima žaisti ir netgi paliesti rankomis. Klausėmės žemaitiškų  ir aukštaitiškų pasakų bei dainų. Vėliau pramogavome“Akropolyje“: žaidėme boulingą, čiuožėme ant ledo.

Mokytoja G.Giedrienė

Rugsėjo pirmąją – naujas įvaizdis

Nepaprastai gražų Rugsėjo 1-sios penktadienį negausi Joniškio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė  šventiškai pradėjo naujuosius 2017-2018-sius mokslo metus. Direktorės ir svečių sveikinimo kalbas papildė mokytoja ir projektų vadovė Edita Žilinskaitė-Pukėnienė, žaismingai visiems mokiniams ir mokytojams išdalinusi ženklelius su mokyklos logotipu. Visos klasės  kartu su klasių vadovais turėjo atlikti užduotis: išsirikiuoti pagal ūgį, išrankioti akmenukus iš žirnių, sudėti užšifruotą žodį arba šūkį, iš kankorėžių sudėti mokytojos vardą ir kt.

Mokytoja Edita palinkėjo, kad šie tapatybės ženklai neštų sėkmę dalyvaujant varžybose, konkursuose, vienytų komandas, atstovaujančias mokyklą.