Dienos archyvas: 2017 balandžio 1

Paukščių sutiktuvės

Kovo 28 dieną VĮ Ukmergės miškų urėdijos miškininkai, kartu su Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos ir Joniškio mokyklos DC mokiniais ir mokytojais prisijungė prie Generalinės miškų urėdijos iniciatyva rengiamos akcijos „Paukščiai grįžta namo 2017“. Urėdijos miškuose organizavo inkilų kėlimo šventę.
Giedraičių girininkijoje akcijos „Paukščiai grįžta namo 2017“ renginys vyko Bekupės miške. Šventėje dalyvavo būrys dešimtokų iš Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos (mokytoja Jūratė Guobienė) bei Joniškio mokyklos DC 1-8 klasių mokiniai (mokytoja Daiva Kaselienė). Mokiniai, padedami girininkų, patys kėlė inkilus, rinko tinkamas vietas inkilams kelti. Vaikai švente buvo labai patenkinti, žadėjo dalyvauti ir kitais metais.