Kategorijos archyvas: Pasiekimai

KINGS: 2018 m. rudens REZULTATAI

                                       A (anglų) M (matematika)

                                                         A     M

Šarūnas / Dzenkauskas         99    80

Emilis / Bukovskis                  97    70

Martynas / Bukovskis           90     50

Eva / Bystrickytė                     57      70

Victor / Buchardt-Jensen     97     30

Eigantas / Chatkevičius             –      95

Arnas / Bitautas                       100   99

Gabrielė / Daleckaitė                69    90

Mija / Zinkevičiūtė /               47   100

Kornelija / Zavolokaitė          67     90

Osvaldas / Kerulis /                 37    70

Akvilė / Baliulytė /                   57   80

Vilija / Brazinskaitė /              67    60

Kotryna / Rutkauskaitė          67   90

Ernestas / Knezis /                   60  80

/ Povilas / Pukėnas /                 80  70

Kamilija / Kariniauskaitė         83   80

Ida / Buchardt- Jensen /            83  70

Gustė / Paketurytė /                  97   60

Leonardas / Pukėnas                 –      95

Deimantas / Daleckas /              –      100

 

 

 

 

Konkurso „Stebuklinga spalvų galia“ nugalėtojai

Nuo 2018 m. spalio 1 d. iki spalio 31 d. buvo organizuotas konkursas skirtas Psichikos sveikatos dienai paminėti. Konkurso tikslas – atskleisti, kaip spalvos sukuria ramybės, šilumos, jaukumo, pozityvumo jausmą.

Konkursui pristatyti 86 darbai iš įvairių ugdymo įstaigų. Dalyviai – Molėtų rajono 5-8 klasių mokiniai. Komisija išrinko 13 geriausių darbų, kurie bus panaudoti kuriant 2019 m. kalendorių. Iš Joniškio mokyklos-daugiafunkcio centro pakliuvo :

  1. Marius Kisielius, 8 kl. ;
  2. Kornelija Zavolokaitė, 5 kl.

Nugalėtojų laukia Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigti prizai.

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Sveikiname raštingiausius 2018-siais!

Šių mokslo metų rajoniniame konkurse ‘Raštingiausias mokinys 2018″ dalyvavo septyni 5-10 klasių mokiniai.

Džiaugiamės, kad net keturios mergaitės užėmė prizines vietas savo klasių grupėse:

Kornelija Zavolokaitė (5 klasė) – III vieta

Gabrielė Daleckaitė (6 klasė) – II vieta

Ugnė Maselytė (10 klasė) – II vieta

Laura Žvarėlaitė (10 klasė) – III vieta

 

Olympis 2018 rezultatai (pavasario sesija)

Anglų kalbos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Gustė Paketurytė 2 2 klasė 74% III
2. Ida Buchardt Jensen 2 2 klasė 58%
3. Kristina Bystrickytė 3 3 klasė 50%
4. Kotryna Rutkauskaitė 3 3 klasė 50%
5. Akvilė Baliulytė 3 3 klasė 39%
6. Kornelija Zavolokaitė 4 4 klasė 78% III
7. Mija Zinkevičiūtė 4 4 klasė 66%
8. Gabrielė Daleckaitė 5 5 klasė 53%
9. Victor Buchardt Jensen 6 6 klasė 88% 59% II
10. Eva Bystrickytė 6 6 klasė 64%
11. Augustė Gierytė 8 8 klasė 75% III
Lietuvių kalbos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Deimantas Daleckas 1 1 klasė 97% 57% I
2. Leonardas Pukėnas 1 1 klasė 87% II
3. Danielius Knezis 1 1 klasė 79% III
4. Gustė Paketurytė 2 2 klasė 98% 76% I
5. Ida Buchardt Jensen 2 2 klasė 98% 76% I
6. Povilas Pukėnas 3 3 klasė 91% 66% I
7. Kristina Bystrickytė 3 3 klasė 88% 54% II
8. Kotryna Rutkauskaitė 3 3 klasė 79% III
9. Ernestas Knezis 3 3 klasė 77% III
10. Akvilė Baliulytė 3 3 klasė 61%
11. Mija Zinkevičiūtė 4 4 klasė 93% 85% I
12. Kornelija Zavolokaitė 4 4 klasė 87% 67% II
13. Gabrielė Daleckaitė 5 5 klasė 82% II
14. Augustė Gierytė 8 8 klasė 93% 97% I
15. Liveta Malinauskaitė 9 9 klasė 69% 58%
Matematikos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Deimantas Daleckas 1 1 klasė 57%
2. Leonardas Pukėnas 1 1 klasė 48%
3. Danielius Knezis 1 1 klasė 46%
4. Gustė Paketurytė 2 2 klasė 91% 74% I
5. Ida Buchardt Jensen 2 2 klasė 89% 67% II
6. Ernestas Knezis 3 3 klasė 80% 58% II
7. Kristina Bystrickytė 3 3 klasė 79% 56% III
8. Povilas Pukėnas 3 3 klasė 78% 54% III
9. Kotryna Rutkauskaitė 3 3 klasė 69%
10. Akvilė Baliulytė 3 3 klasė 54%
11. Kornelija Zavolokaitė 4 4 klasė 78% 52% III
12. Mija Zinkevičiūtė 4 4 klasė 64%
13. Gabrielė Daleckaitė 5 5 klasė 77% 53% III
14. Eva Bystrickytė 6 6 klasė 68%
15. Victor Buchardt Jensen 6 6 klasė 57%
Informacinių technologijų konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Leonardas Pukėnas 1 1 klasė 91% 87% I
2. Povilas Pukėnas 3 3 klasė 96% 91% I
3. Gabrielė Daleckaitė 5 5 klasė 80% 56% II
Biologijos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Danielius Knezis 1 1 klasė 98% 86% I
2. Deimantas Daleckas 1 1 klasė 94% 57% I
3. Leonardas Pukėnas 1 1 klasė 93% 52% I
4. Gustė Paketurytė 2 2 klasė 96% 71% I
5. Ida Buchardt Jensen 2 2 klasė 95% 66% I
6. Povilas Pukėnas 3 3 klasė 99% 99% I
7. Kristina Bystrickytė 3 3 klasė 97% 92% I
8. Akvilė Baliulytė 3 3 klasė 91% 62% I
9. Ernestas Knezis 3 3 klasė 69%
10. Kotryna Rutkauskaitė 3 3 klasė 62%
11. Kornelija Zavolokaitė 4 4 klasė 77% III
12. Mija Zinkevičiūtė 4 4 klasė 68%
13. Gabrielė Daleckaitė 5 5 klasė 83% 55% II
14. Eva Bystrickytė 6 6 klasė 72% III
15. Augustė Gierytė 8 8 klasė 75% III
16. Liveta Malinauskaitė 9 9 klasė 68% 59%
Geografijos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Eva Bystrickytė 6 6 klasė 69%
2. Victor Buchardt Jensen 6 6 klasė 66%
3. Augustė Gierytė 8 8 klasė 79% 61% III
4. Liveta Malinauskaitė 9 9 klasė 62%
Istorijos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Gabrielė Daleckaitė 5 5 klasė 76% 54% III
2. Victor Buchardt Jensen 6 6 klasė 60%
3. Liveta Malinauskaitė 9 9 klasė 43%
1 – „Geriau už“ – kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.

Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“:

4 Kl.) PažymėjimasPadėka
Dalia Kalabuckienė (1 PažymėjimasPadėka
Edita Žilinskaitė-PukėnienėPažymėjimasPadėka
Nastė ZarembienePažymėjimasPadėka
Nastė Zarembienė (3 Kl.) PažymėjimasPadėka
Pažymėjimai mokytojams, kurių mokiniai gavo I-III laipsnio diplomus:
Mokytojas Dalykas
Dalia Kalabuckienė Lietuvių kalba ir literatūra
Edita Žilinskaitė Pukėnienė Anglų kalba
Genutė Giedrienė Lietuvių kalba ir literatūra
Honorata Armanavičienė Matematika
Nastė Zarembienė Lietuvių kalba ir literatūra
Nastė Zarembienė Matematika
Nastė Zarembienė Biologija, pasaulio pažinimas
Rima Andrukonienė Lietuvių kalba ir literatūra
Vida Verbaitienė Matematika