Verslumo pamoka Alantoje

Gegužės 8 dieną 9-10 klasių mokiniai vyko į Alantos TVM, kur ekonomikos pamoką „ Verslumo pamokėlė“, kurią  vedė buhalterinės apskaitos mokytoja Ramunė Dragūnienė . Mokytoja pateikdama pavyzdžius paaiškino asmeninio biudžeto pajamų ir išlaidų planą. Po to mokiniai prie kompiuterių atliko užduotis,  pritaikė turimas teorines žinias praktiškai ( atliko testą). Mokytoja paaiškino mokiniams, kada jie gali užsiimti individualia veikla, kokius mokesčius reikia mokėti vykdant individualią veiklą. Mokiniai pamatė, kaip atrodo pinigų tikrinimo aparatas bei galėjo pasitikrinti, ar pinigų kupiūros nėra padirbtos. Po pamokos apsilankėme sektorinio mokymo centre, kur mokiniai stebėjo, kaip būsimieji staliai gamina avilius bei apžiūrėjome, su kokia technika dirbama žemė. Paskui aplankėme Palaimintojo Teofiliaus Matulionio muziejų Alantos dvare, taip pat apžiūrėjome šiuo metu demonstruojamą dailininkės Elvyros Kairiūkštynės kūrybos parodą.

Mokytoja H.Armanavičienė