Kings olimpiada

Tarptautinė matematikos, anglų ir lietuvių kalbos olimpiada KINGS 2-12 kl. mokiniams kviečia prisijungti!

Ar esi pasiilgęs rimtų matematinių iššūkių arba įdomių anglų ir lietuvių kalbų ypatumų bei faktų? Ar nori įgyti naujų žinių ir išbandyti savo jėgas ne tradicinėje mokyklos suolo aplinkoje? Jei į klausimus atsakei TAIP, tuomet KINGS komanda būtent TAVE kviečia dalyvauti NEMOKAMAME kvalifikaciniame matematikos, anglų ir lietuvių kalbos etape internetu jau vasario 25– kovo 8 dienomis!

Registruokis (www.kings.lt/registracija) ir dalyvauk!

Geriausi kvalifikacinio etapo dalyviai bus kviečiami dalyvauti olimpiados finale. Finalistų laukia išmanūs prizai, tokie kaip:

I-oji vieta: Planšetinis kompiuteris (x20);
II-oji vieta: Išmanusis laikrodis (x20);
III-oji vieta: Išmanioji apyrankė (x20);

KINGS OLIMPIADA – LAIKAS ASMENINEI PAŽANGAI, MOTYVUOJANČIAI KONKURENCIJAI IR NAUJIEMS POTYRIAMS!