Dienos archyvas: 2018 lapkričio 22

Susitikimas su poetu ir jo mūza

Lapkričio 14 d. Joniškio bibliotekoje svečiavosi buvęs mokinys poetas, dramaturgas, režisierius ir bardas Mindaugas Valiukas su žmona aktore Valda Bičkute. Bibliotekininkės V.Kalinauskienės organizuotame vakare buvo pristatyta penktoji autoriaus knyga „Mokytojas mirti“. Renginį vedė mokytoja R.Andrukonienė, muzikinį foną kūrė mokytojas G.Ožalinskas, o įamžino fotografas A.Pečiukaitis.

Helovyno naktis mokykloje

Lapkričio niūrumą mokykloje išblaškė netikėta 5 ir 6 klasės mergaičių Kornelijos ir Gabrielės iniciatyva – surengti smagią amerikietiškojo Helovyno šventę. Organizatorės, pasitelkusios pagalbą, visą savaitę plušo ruošdamos dekoracijas ir kurdamos renginio scenarijų  (ne juokas užimti dalyvius vos ne visą parą!).

Penktadienį, lapkričio 9 d., nuo ryto virė darbas: visa komanda puošė aktų salę ir mokyklos erdves, rūpinosi maitinimu ir reikalinga įranga vakarėliui. Dalyvavimo sąlygos griežtos: bilietas į renginį – paruoštų pamokų įrodymas. Daugiau nei pusė mokyklos sutiko su šiomis sąlygomis, tad jau nuo 15 val. prasidėjo dar rimtesnė ruoša – kostiumai ir kaukės, toliau – moliūgų skaptavimas, žvakučių degiojimas, žaidimai, gąsdinimai, slėpynės, siaubo filmai… Budinčios mokytojoms E.Žilinskaitei-Pukėnienė ir R. Andrukonienė taip pat buvo įtrauktos į veiklas ir bemiegės nakties linksmybes.

Nors rengėjos savikritiškai vertino savo „pirmąjį blyną“, dalyviai, ypač tie, kurie mokykloje nakvojo pirmą kartą, liko patenkinti: prisibendravo, smagiai  praleido laiką, dar geriau susidraugavo.

R.Andrukonienė