Parengiamasis projekto susitikimas

Rugsėjo 10 d. Joniškio mokykloje-dc lankėsi viešnia iš Ukrainos Natalija Rešetnik.  Dešimt mūsų mokinių  dalyvauja tarptautiniame projekte „Lietuvos ir Ukrainos kultūrų ir paveldo įvairovė“ (“Ukraine-Lithuania. Bright Diversity of Cultural and Historical Heritage”)  su Vinicos miesto gimnazija Nr.6 (Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради»). Projektą remia Jaunimo mainų fondas,  finansuoja Ukrainos jaunimo ir sporto ministerija. Anglų kalbos mokytojos Natalia Rešetnik ir Edita Žilinskaitė-Pukėnienė yra šio projekto koordinatorės, tad jos ir surengė parengiamąjį vizitą, kurio metu buvo pristatyti projekto dalyviai ir užsiėmimų vadovai, suderintos projekto veiklos, mūsų mokiniai virtualiai susipažino ir pabendravo su projekto draugais iš Ukrainos.

Po dviejų savaičių į mokyklą atvyks dešimties mokinių grupė iš Vinicos, todėl visi nekantriai laukiame įdomių susitikimų ir naujų patirčių.

Mokytoja R.Andrukonienė