Poilsis prie Baluošų

Stovyklavimas gamtoje – puikus būdas pailsėti nuo atsibodusio mokyklinio suolo ir gera proga „sucementuoti“ klasę. Kai Pabradės „Ryto“ gimnazijos penktokai pasiūlė dar kartą susitikti turistiniame žygyje birželio 11-12 d., tuoj pat sutikome. Purviniškių stovyklavietė prie Baluošų ežero labai tinkama didelėms kompanijoms, taigi didžiulis dviejų mokyklų mokinukų būrys laisvai įsikūrė šalia patogios stoginės.

Lietus ir uodai nesugadino nuotaikos, atvirkščiai, – nepatogumai ir iššūkiai virto įsimintinu nuotykiu. Maudynės ir žaidimai vandenyje lietui lyjant, miegas miegmaišyje prie laužo, šlapios palapinės ir makaronai su uodais – ar šitai greitai užmirši?! Ačiū mokytojams Miroslavui ir Romualdui, mamoms-vairuotojoms ir draugiškiems bei ištvermingiems mano auklėtiniams už šauniai praleistą laiką.

R.Andrukonienė