Dienos archyvas: 2018 balandžio 16

GAMTOS PĖDSEKYSTĖ

Mokykla dalyvauja projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėse programose. Pirmoji pamoka vadinosi „Gamtos pėdsekystė“ ir vyko Labanoro regioninio parko informacijos centre bei Labanoro girioje. Lektorius- gamtininkas Andrejus Gaidamavičius supažindino 1 – 6 klasių mokinius su gyvūnijos įvairove, parodė gipsinius žvėrių pėdsakus, o informacinio centro II ame aukšte informatyvi ir inovatyvi ekspozicija davė daug naudingų žinių apie Labanoro girios florą ir fauną. Praktinėje edukacijos dalyje mokiniai su vadovu vaikščiojo po girią ir ieškojo gyvūnų veiklos ženklų. Mokiniai iš ženklų nustatė, kad girioje gyvena briedžiai, stirnos, elniai, lapės, kėkštai ir geniai. Išvykai pasitaikė puiki pavasariškai šilta diena, o sumuštiniai miške buvo neapsakomo skanumo. Buvo ĮDOMU ir linksma!

Mokytoja E.Žilinskaitė-Pukėnienė