Dienos archyvas: 2018 vasario 13

Paminėta Sausio 13-toji

Sausio 12 d. Joniškio mokykloje daugiafunkciniame centre buvo minima istorinė Lietuvos diena – Sausio 13-oji . Istorijos mokytoja pažymėjo , kad tie įvykiai dar kartą įrodė, kad lietuviai parodė ryžtą ir drąsą  kovojant už demokratinę ir nepriklausomą Lietuvą. Devintokės Ugnė Maselytė ir Laura Žvarėlaitė  dar kartą paminėjo žuvusiųjų vardus ir pavardes,skaitė eiles apie Tėvynę.
 Per pirmą pamoką klasėse buvo deginamos žvakutės, pagerbiant ir paminint žuvusiuosius  nuo Sovietų Sąjungos kariuomenės rankų.
Mokykloje veikia mokinių piešinių parodą “ Laisvės kaina“.
   Tikėkimės, kad daugiau niekuomet nepasikartos tai, kas įvyko tada – 1991 metų Sausio 13 dieną. Tegu tądien žuvusių atminimas amžinai išlieka mūsų širdys, o žodis Lietuva skamba taip, kaip skambėjo prieš 27 metus – išdidžiai.
Mokytoja L.Jurkevičienė