Veikla netradicinėje aplinkoje „ Rudenėlio spalvos“

Spalio 19 dieną ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai išradingai ir linksmai leido laiką netradicinėje aplinkoje, mokyklos kieme. Vaikai, nešini krepšeliais, kibirėliais, susirinko prie mokyklos teritorijoje augančių sygliuočių ir lapuočių medžių. O kaip smagu būti gamtoje, braidyti po margaspalvių lapų pusnis, rinkti gelsvus, rausvus, rusvus rudenėlio nudažytus medžių lapus! Stebėdami medžius aplinkoje, pažino jų formą, dalis, išmoko skirti lapuočius medžius nuo sygliuočių. Vaikai minė mįsles, deklamavo eilėraščius apie medžius, rudenį. Rinko spalvotus medžių lapus ir juos lygino pagal dydį, spalvą, formą. Žaidė judriuosius žaidimus, lenktyniavo tarpusavyje. Iš spalvotų medžių lapų sukūrė kūrybinį darbą „ Saulė“.                                                                                                                                       Vaikai domėjosi, kas gaminama iš medžio. Aplankėme Zenono  ir Danguolės Stepanavičių sodybą. Grožėjomės jų sūnaus skulptoriaus Vido Stepanavičiaus iš medžio drožinėtomis skulptūromis.Veiklos metu vaikai suvokė medžio naudą žmogaus gyvenime.                                                                                                                          Grįžę į grupę vaikai atliko kūrybinį darbelį „ Papuošk klevo, ąžuolo lapą“. Vieni piešė ant atsineštų lapų piešinėlius, kiti spalvino juos įvairiomis spalvomis. Gavę apdovanojimų už aktyvų dalyvavimą, vaikai pažadėjo mylėti gamtą, ją saugoti, neteršti.

Ikimokyklinės grupės vyr. auklėtoja St. Turauskienė