Sportinio ėjimo varžybose

Spalio 3 dieną Pabradės ,,Žeimenos” gimnazijos stadione vyko Pabradės seniūno taurės varžybos, į kurias buvo įtraukta ir sportinio ėjimo rungtis dviem amžiaus grupėms.  Tarp 80 sportinio ėjimo dalyvių pabradiškių varžėsi ir keturi mūsų mokyklos mokiniai. 1000 m ėjimo rungties dalyviai, užėmę 1 – 6 vietas, buvo apdovanoti Pabradės  seniūno taurėmis.  4-6 vietos taures parsivežė mūsų kūno kultūros mokytojo olimpiečio A.Mastianicos pasekėjai Modestas Petrauskas (4 vieta), Arūnas Žukauskas (5 vieta) ir Marius Kisielius (6 vieta). Mantas Balevičius užėmė 7 vietą.  Stipriausi šioje rungtyje buvo pabradiškiai Nora Meškauskaitė ir Martynas Beperšius.

Varžybas vykdė Švenčionių rajono Sporto Centras ir Paradės ,,Žeimenos” gimnazija. Varžybų vyr. teisėjas – V.Meškauskas.