Dienos archyvas: 2017 kovo 3

Veikla netradicinėje aplinkoje „ Knygelių pasaulyje“

Kovo 2 dieną ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai išradingai ir linksmai leido laiką netradicinėje aplinkoje, bibliotekoje. Didelis susidomėjimas, meilė knygai spindėjo mažose vaikų akutėse. Visi įdėmiai klausėsi bibliotekininkės  pasakojimo apie biblioteką, jos darbą, esamas  knygas, enciklopedijas , žurnalus bei kitus leidinius. Vaikai domėjosi bibliotekininko profesija, sužinojo, kaip reikia elgtis viešoje vietoje, kodėl svarbu skaityti  ir saugoti knygas.

Po to  vaikai pakviesti prie  stebuklingo  lagamino, kuris atsidarė vos ištarus burtažodį . Šalia vaikiškų  knygelių tupėjo pilka pelytė su keletu spalvotų vokų. O juose sveikinimas vaikams, atvykusiems į „ Knygelių pasaulį“ , ir  įvairios užduotys.

Vaikai minė mįsles, dalyvavo viktorinoje „ Atspėk pasaką“, inscenizavo pasaką „Vilko popieriai“, žaidė žaidimą „ Paukštis ar gyvūnas“, o vėliau vartė spalvingas  pasakų knygeles.

Bibliotekos skaitykloje kūrė ir iliustravo savo kūrybos knygelę „ Mano pirmoji knygelė“, domėjosi draugų kūrybine veikla.

Gavę apdovanojimus už aktyvų dalyvavimą,  mažieji knygų bičiuliai pažadėjo dažniau užsukti į biblioteką.

St. Turauskienė