Dienos archyvas: 2016 spalio 7

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5-ąją, Tarptautinę mokytojų dieną, mes, dešimtokai, visus mokinius ir mokytojus pakvietėme į aktų salę. Gražiausi žodžiai ir  buvo skirti mūsų mokytojams, o  Paulius ir Albinas atliko kelias nuotaikingas dainas. Visi buvom pasiskirstę pareigomis: vieni skubėjo į pamokas,  kiti mokytojams vedė protmūšį. Per antrą pamoką visų klasių mokiniai darė puokštes mokytojams, kuriomis papuošė mokytojų kambarį. Po to mokytojai turėjo apsilankyti profilaktiniame sveikatos patikrinimo kabinete, kur turėjo atlikti mūsų paruoštas užduotis: atspėti, kurio tai kolegos frazė, suskaičiuoti, kiek dėžutėje žirnių ir pupelių, pasukti lanką ir kt. Tada mokytojai buvo pakviesti  vaišintis tortu, o mes skubėjome į pamokas.

Dešimtokai