Dienos archyvas: 2016 spalio 6

Joniškiečių projektas „Prie ARINO ĮKURTUVĖS TĘSIASI“

Vidurvasarį praūžė dar vienas Geridarbai.lt, kuriam geras iėjas įgyvendinti padeda SMScredit.lt konkursas,  kurio nugalėtojais tapome mes  Joniškio mokyklos – daugiafunkcio  centro projekto komanda: V.Verbaitienė, D.Kalabuckienė ir V.Kalinauskienė. Projektas vadinasi „Prie Arino įkurtuvės tęsiasi“. Sėkmę nulėmė bendruomeniškumas ir  didelis noras papuošti savo gimtąjį miestelį. „Nesakome, kad buvo labai lengva vasaros metu surinkti virš 2000 balsų, bet buvo įdomu ir naudinga. Juk aplankėme net senai pamirštus draugus, gal net gimines… O kiek džiaugsmo buvo laimėjus“.

Pasibaigusi vasara, atgal į mokyklas sugrąžino vaikus ir mus suaugusius. Pradėjome vykdyti projekto darbus.  Su Gedimino Cijūnaičio pagalba apželdinome čia esančias viešąsias erdves, su Tado Kalabucko ir technologijų mokytojo Romo Gadliausko ir mokinių pagalba gaminome   suolelius renginiams. Dabar turime geresnes sąlygas organizuoti renginius lauke, įtraukėme jaunimą į kūrybos procesą skatindami savanorystę ir savo krašto puoselėjimą.

Pasibaigus projektui surengėme pristatymo šventę, kurios metu padėkojome visiems prisidėjusiems prie mūsų projekto balsuojant ir įgyvendinant projektą : Molėtų savivaldybei, o ypač Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjai N.Kimbartienei, Joniškio seniūnijos seniūnui R.Verbaičiui, mokyklos direktorei J.Girulskienei, G.ir B.Cijūnaičiams, T.Kalabuckui, R.Gadliauskui . Projekto pristatymo metu žaidėme žaidimus, linksminomės, kepėme blynus, džiaugėmės vaikų surengta  puokščių paroda „Rudens mozaika“,  grožėjomės prie mokyklos sutvarkytais gėlynais ir sėdėjome ant naujų suolelių. Labai dėkojame G.Ožalinskui už smagią popietę žaidžiant žaidimus, už skanius blynus R.Žvikevičienei ir R.Kavaliūnienei.

Virginija Kalinauskienė