„Prie Arino įkurtuvės tęsiasi“ projekto pergalė

geridarbailt_new_logo_vertical

Kuomet visi atostogavo, o Joniškio mokyklos DC projektų komanda įtemptai dirbo, kad laimėtume remiamo SMScredit.lt  projekto Geridarbai. Lt mokyklos parašytą  projektą  „Prie Arino įkurtuvės tęsiasi“. Prieš porą metų buvo atnaujinti viešasis paplūdimys, sporto aikštynas, mokykla – daugiafunkcis centras, bendruomenės namai. Dabar didžiausia mūsų svajonė yra gražinti savo gimtąjį miestelį ir prie mokyklos esančias viešąsias erdves  įrengti suolelius poilsiui. Taip bus sudarytos geresnės sąlygos organizuoti kultūrinius renginius, sporto šventes, gražės aplinka. Į šią veiklą norime įtraukti kuo daugiau jaunimo, taip skatindami prasmingą laisvalaikio praleidimą, savanorystę ir savo krašto puoselėjimą. Ši svajonė išsipildė ir mes gavome 1500 eurų, kad galėtume įgyvendinti savo norus ir planus. Labai dėkojame visiems, visiems, kurie prisidėjo prie šio projekto ir rado laiko balsuoti už šį projektą ir dabar laukiame jūsų pagalbos įgyvendinant šį projektą.