Smagi išvyka

Rugsėjo 6 dieną keturiolika mokinių vyko pramogauti į Žalvario parką. Tai buvo mokyklos dovana gerai ir labai gerai besimokantiems bei aktyviausiems mokyklos mokiniams už praėjusius  mokslo metus. Įvažiavus į parką mus pasitiko pats savininkas Algirdas Nomeika, kuris papasakojo kaip atsirado pati parko idėja, aprodė įdomiausias menines instaliacijas, pasakojo jų atsiradimo parke istorijas. Mokiniai pabuvojo kreivų veidrodžių kambaryje, pamatė kino teatrą po atviru dangumi, pabandė pakelti Ž. Savicko lazdą.  Po to  buvo organizuotos įvairios pramogos: reikėjo surasti paslėptus rutuliukus, vyko bokso varžybos, maudėsi kempinėlių ir rutuliukų baseinuose ir kt. Mokiniai grįžo namo kupini įspūdžių.

Mokytoja H. Armanavičienė