Šeimos šventė

Gegužės  17 d. mokykloje šurmuliavo tradicinė Šeimų šventė. Mamos, tėtės, senelės, seneliai ir vaikučiai rinkosi į mokinių piešiniais papuoštą sporto salę. Bendruomenę sveikino mokyklos direktorė J. Girulskienė. Seniūnas R. Verbaitis linkėjo šeimoms sveikatos. Mokyklos mokiniai buvo apdovanoti garbės raštais už dalyvavimą ir pasiekimus konkursuose ir olimpiadose. Meninę programos dalį pradėjo priešmokyklinukai smagia daina apie mamą (vad. S. Turauskienė, G. Ožalinskas). Joniškio Senjorų kolektyvas liaudies šokiais ir dainomis priminė savo jaunystės gegužinių laikus (vad. D. Kalabuckienė ir G. Ožalinskas). Mokytojos Dalios šokių būrelio šokėjai puikiai išreiškė dabartines šokio tendencijas. Dainos mamai skambėjo ir 1, 4 klasių mokinių lūpų ir širdelių (vad. N. Zarembienė). Nuotaikingas, spalvingas ir pamokantis dramos būrelio spektaklis „Agė Melagė“ pagal K. Kubilinsko eiliuotą pasaką pabaigė šventę (vad. E. Žilinskaitė-Pukėnienė).