Dienos archyvas: 2016 gegužės 21

Susitikimas su Dubingių pagrindinės mokyklos 2-3 klasės mokiniais

Laiškas nepažįstamam draugui… Taip užsimezgė draugystė su Dubingių pagrindinės mokyklos pradinukais.

Kvietėme atvykti ir draugiškai parungtyniauti. Svečių sulaukėme gegužės 19 d.  Buvo smagu susipažinti  su Džastina, Vakare, Deimantu, Airidu…

Mokiniai išbandė jėgas bėgdami, žaisdami kvadratą. Grožėjomės  Joniškio miestelio gamta, vaišinomės, bendravome ir… išdykavome.

D. Kalabuckienė

Integruotos lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokos netradicinėje aplinkoje

2-3 klasės mokiniams lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokos gegužės 20 d. vyko Lietuvos etnokosmologijos muziejuje.

Mokytojos išdalino užduotis, kurias mokiniai turėjo atlikti kitai pamokai.

Apsilankę muziejuje turėjome galimybę rankose palaikyti  kosminį ateivį – meteoritą, pasigrožėti Visatos vaizdais, pasikelti į  30 m. aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, pasižvalgyti po nuostabias Aukštaitijos apylinkes. Mokiniai atidžiai klausėsi gido pasakojimo, mokytojų nurodymų.

Smagu mokytis netradicinėje aplinkoje!

V. Verbaitienė