Dienos archyvas: 2016 gegužės 19

LABAS FESTIVALIS mažiesiems 2016

„Teatriuko“ iš Dubingių kvietimu, gegužės 12 d. mūsų mokyklos dramos būrelio nariai Molėtų pradinėje mokykloje žiūrėjo spektaklį „Spalvos“. Aktorė iš Kroatijos parodė nuotaikingą pasakojimą apie spalvas. Po spektaklio mokiniai uždavė daugybę klausimų apie stebuklingus efektus ir rekvizitą. Spektakliukas buvo skirtas 5-6 metų vaikams, tačiau visi pradinukai buvo tiesiog užburti spalvingų dekoracijų ir išraiškingos vaidybos, o besimokantieji anglų kalbos dar turėjo progą patikrinti savo žinias, nes personažai kalbėjo angliškai.

E. Žilinskaitė-Pukėnienė

Paroda „Ką aš sudėčiau krašto knygon…“

Molėtų parapijos namuose vyko rajono mokyklų mokinių ir mokytojų  kūrybinių darbų paroda „Ką aš sudėčiau krašto knygon…“. Jos metu buvo eksponuojami darbai atlikti įvairiausiomis  technikomis  iš vilnos, medžio, modelino, popieriaus, sagų, servetėlių, medžių lapų ir kt.

Iš mūsų mokyklos dalyvavo  priešmokyklinės grupės ir 7, 9, 10 klasių mokiniai. Darbus padėjo paruošti priešmokyklinės grupės vyr. auklėtoja  S. Turauskienė ir technologijų vyr. mokytoja I. Švilpienė.

Už dalyvavimą mokytojoms ir mokiniams buvo  įteikti padėkos raštai bei saldi dovanėlė.

D.Kaselienė