Pasitinkant pavasarį…

Kaip ir kiekvienais metais minėdami Tarptautinę  Žemės dieną  Joniškio mokyklos – daugiafunkcio  centro ir Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos mokiniai lankėsi Švenčionių r. Nemenčinės urėdijos  Purviniškių girininkijoje.  Girininkas  A. Jocius  su  žmona Natalija, eiguliai G. Pakalnis ir A. Pukėnas  su mokiniais kėlė   inkilus miško giesmininkams.  Kiekvienas  mokinys gavo atminimui po  kepuraitę už gražią ir prasmingą iniciatyvą. Vėliau nuvykę prie  Baluošo ežero esančios  poilsiavietės,  vaišinosi keptomis dešrelėmis ir karšta arbata  bei grožėjosi bundančios gamtos vaizdais.

Nuoširdžiai dėkojame už nuoširdų ir malonų priėmimą   Purviniškių girininkijos girininkui A. Jociui, bei jų darbuotojams.

D. Kaselienė