Dienos archyvas: 2015 spalio 23

Atsakomasis giedraitiškių vizitas

Nors nuo rugsėjo pirmosios planavome, tik prieš pat rudens atostogas pagaliau sulaukėme Giedraičių A. Jaroševičiaus gimazijos devintokų ir dešimtokų. Smagu buvo vėl susitikti su draugais, kurie mus į savo mokyklą buvo pasikvietę pavasarį.

Nakvoti mokykloje mums ne naujiena, todėl bandėme kiek pakeisti šio renginio formatą. Paprastai renginio pradžioje pažaidžiame komandinių žaidimų, bet šį kartą kūno kultūros mokytojas Artur Mastianica pasiūlė sportinių estafečių, po kurių teko išgręžti marškinėlius. Pavakarieniavę (ačiū mūsų virėjoms už cepelinus!) nutarėme pažaisti „Protų mūšį“, o pažiūrėję filmą, bandėme kalbėtis rimtomis temomis: kodėl ne visi mūsų sprendimai būna sėkmingi, kas daro įtaką priimant sprendimus ir ar visada žinome, kad sprendimas tikrai mūsų.

Po sumuštinių fiestos ir degustacijos trečią valandą nakties, visus turėjo marinti miegas, bet atsirado norinčių…pašokti. Taigi rytas atėjo beveik nepastebėtas, bet septintą valandą į savo lovą labai norėjosi…

R.Andrukonienė